Ужгородка

Новини Закарпаття

Кравчук про загострення на Донбасі: Ми повинні готуватися до будь-якого сценарію, ми готові дати відсіч!

Україна не буде чекати, поки Росія змінить свої позиції та уяви щодо Донбасу та готуватиметься до будь-якого сценарію.

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ голова української ТКГ Леонід Кравчук.

“Я був здивований, чому Росія відмовилась (ввести режим припинення вогню – ред.). Якщо говорити чисто протокольно та політично, то ми не пропонували якихось нових кроків, заходів. Україна запропонувала розглянути питання та прийняти заяву або документ, який би засвідчив, що ситуація ускладнилась, гинуть люди. Але чомусь спецпредставник Росії у ТКГ заявив, що Росія таке не підтримує. Мовляв, треба, щоб Україна виконувала”, – наголосив він.

Також Кравчук наголосив, що Росія нічого не визнавала і не визнає, зокрема, що вона не є стороною конфлікту, вважаючи себе тільки спостерігачем або посередником.

“Ми не будемо чекати, поки Росія змінить свої позиції та уяви. Ми маємо готуватися до будь-якого сценарію та сподіватися на те, що здоровий глузд візьме вверх. Сьогодні в Росії ситуація не така добра, щоб можна було розмахуватися зброєю”, – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, Президент України Володимир Зеленський відреагував на загострення на Сході України, назвавши військові вчення і присутність російських військ на кордоні з Україною “грою м’язів” Росії.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору