Ужгородка

Новини Закарпаття

Василевська-Смаглюк: Діяльність Саакашвілі викликає багато побоювань

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк в прямому ефірі НАШого ранку заявила, що діяльність голови виконавчого комітету Національної Ради України Міхеіла Саакашвілі викликає в неї побоювання.

“Що стосується діяльності Михайла Саакашвілі в Україні, то вона у мене виникає багато побоювань. Ті втручання в законодавчі процеси, які відбуваються з боку Ради реформ є деконструктивними, нераціональними, лобістськими”, – розповіла нардеп.

На запитання, чиї інтереси вони лобіюють, Василевська-Смаглюк відповіла:

“Якщо говорити про закон про платіжні послуги, де регулюються еварінг і інтерчендж (це комісія, яку ми сплачуємо карткою в магазині), то це лобізм великих рітейлерів. Якщо говорити про інші законопроекти, то вони дійсно мають характер, які просто підставляють президента України. Раду реформ — це не є орган державної влади, її очолює президент. Вони під егідою всього цього впроваджують речі, які не є корисними для нашої держави. Вони втручаються у роботу Верховної Ради”.

Нардеп від “Слуги народу” сподівається, що в Офісі президента зробили висновки після аудіозаписів, що “Саакашвілі розбереться з Володимиром Зеленським”.

“Автентичність не підтверджена, але все таки схожість є”, – додала вона.

За її словами, це може обернутися провалом багатьох реформ, які зараз проходять в Україні, нагнітання в корупційній сфері й компрометацією органів влади та ОП.

Як повідомляв НАШ раніше, у Пентагоні заявили, що США не залишать Україну у разі ескалації російської агресії.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору