Ужгородка

Новини Закарпаття

Комісаренко: Вакцини дуже ефективні, дивно, що в Україні цього не розуміють

Досвід щеплення від COVID-19 в інших країнах показує, що вакцини є вкрай ефективними, після імунізації, люди фактично перестають хворіти.

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ директор Інституту біохімії ім.Палладіна, академік НАН України, професор, доктор біологічних наук Сергій Комісаренко.

“Ми просто зобов’язані провести вакцинацію дорослого населення до кінця цього року. Інакше поширення епідемії в нашій країні буде мати катастрофічні наслідки. Країни змагають між собою в ході вакцинації. Люди вже зрозуміли, і стають в черги для того, щоб імунізуватися. Дивно, що в нашій країні люди цього ще не зрозуміли. Дані по вакцинації в інших країнах демонструють, що вакцини є вкрай ефективними, дуже ефективними. Вони призводять до того, що фактично люди припиняють хворіти. Один з найкращих прикладів – це Великобританія, вони проімунізували вже понад 30 млн осіб”, – заявив Комісаренко.

Також він додав, якщо Україна залишиться єдиною країною в Європі, яка буде джерелом поширення вірусу, то це небезпека для всього світу.

“Нам потрібно імунізувати не менше, ніж 150, а краще 200 тисяч осіб на добу. Потрібно переконати людей тим досвідом і тим прикладом, який зараз відбувається в інших країнах. А проти антивакцинувальників в інших країнах є заходи боротьби з ними. Люди проявляють антивакцинальну пропаганду, несуть в суспільство не просто зло, а сприяють поширенню захворювання, на жаль, і смерті багатьох людей. Це створює небезпеку для нашої країни”, – розповів він.

Як повідомляв НАШ раніше, голова Комісії з біобезпеки при РНБО Сергій Комісаренко заявив, що темпи вакцинації в Україні – мізерні, це загроза біобезпеки країни.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору