Ужгородка

Новини Закарпаття

Керівником Центру протидії дезінформації стала Поліна Лисенко: Зеленський підписав указ

Президент України Володимир Зеленський призначив керівника Центру протидії дезінформації. Ним стала Поліна Лисенко.

Про це свідчить указ на сайті Офісу президента №137/2021.

“Призначити Лисенко Поліну Олександрівну керівником Центру протидії дезінформації”, – йдеться в документі.

За словами Лисенко, Центр створено, щоб протидіяти загрозам нацбезпеці в інформаційній сфері, а також для боротьби з пропагандою та для недопущення маніпулювання громадською думкою. Боротися планують із загрозами, які виникають як ззовні, так і всередині країни.

Зазначається, що представлення Центру протидії дезінформації відбудеться у вівторок, 6 квітня.

Довідка

Поліна Лисенко у 2015 році закінчила магістратуру у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (магістр права), до 2019 року навчалася в цьому виші в аспірантурі.

У 2013 – 2015 роках працювала на посаді молодшого юриста у приватній юридичній компанії. З квітня 2015 до вересня 2019-го була помічником першого заступника директора Національного антикорупційного бюро України. До березня 2020 року обіймала посаду начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва та повернення активів Офісу Генерального прокурора. З вересня 2020 року – директор Департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадськістю АТ “Укрзалізниця”.

Як НАШ повідомляв раніше, в Україні офіційно запрацював Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, який займатиметься боротьбою з фейками в українському інформаційному просторі.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору