Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв: Чим більше часу по здачі національних інтересів проходить, тим більше ми стаємо залежні

Україна стає залежною від внутрішньої політичної ситуації, тобто від фінансових ринків, санкційних механізмів, які може ввести Європа.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив  лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“Чим більше часу по здачі національних інтересів проходить, тим більше ми стаємо залежні. Ми знаємо, що якась група соросят у парламенті є, і це не міф. Сорос, мабуть, це більше міф. Є Пінчук – провідник інтересів транснаціональних корпорацій, який цього Сороса сюди завозив. Ми ж знаємо, що із себе представляє партія “Голос”, “Європейська солідарність”,  з однієї сторони “тисну руку, обіймаю”, а з іншої “пан Байден, ми тут перевиконали план 75% в тарифах, а ми підняли на 100%”. Тобто ми стаємо залежними внутрішньої політичної ситуації, від фінансових ринків, санкційних механізмів, які може вводити Європа”, – розповів Мураєв.

Також він додав, що в економічному плані 2021 рік буде складніший, ніж попередній.

“Цей рік буде складніший економічно. Пов’язано це з кон’юктурою світових ринків, з невдалою політикою, яку проводить наша держава і з коронакризою, із фінансовою кризою, яка була ще очевидна у 2018 році”, – розповів він.

Як повідомляв НАШ раніше, лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв повідомив, що Україну західні партнери тримають на короткому повідку, і навіть вже грошей Міжнародний валютний фонд не дає.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору