Ужгородка

Новини Закарпаття

Відбулась перша розмова Байдена та Зеленського: про що говорили

Президент США Джо Байден і президент України Володимир Зеленський сьогодні, 2 квітня, провели першу телефонну розмову. Обговорили реформи і співпрацю між країнами.

Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

Зазначається, що під час розмови Джо Байден підтвердив незмінну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України перед триваючою агресією Росії на Донбасі і в Криму.

Також він підкреслив прихильність Адміністрації до активізації стратегічного партнерства на підтримку плану українського президента по боротьбі з корупцією та реалізації програми реформ, що ґрунтується на спільних між країнами демократичних цінностях, які забезпечують справедливість, безпеку і процвітання народу України.

“Лідери погодилися, що ці реформи є центральним елементом євроатлантичних устремлінь України”, – йдеться у повідомленні.

Президенти обговорили важливість тісної співпраці країн для стримування пандемії COVID-19 та зміцнення демократії в регіоні.

Як повідомляв НАШ раніше, президент України Володимир Зеленський відреагував на загострення на Сході України, назвавши військові вчення і присутність російських військ на кордоні з Україною “грою м’язів” Росії.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору