Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв про сутичку з Бутусовим: Мене чомусь позвали вийти, але битися відмовили

Лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв прокоментував перепалку між ним та журналістом Юрієм Бутусовим та зазначив, що це була провокація.

Про це політик розповів в прямому ефірі телеканалу НАШ.

“Ми вчора обговорювали питання Донбасу, я висловив свою позицію, щодо цього, і моя позиція незмінна ще з 2014 року. В мене є свої певні докази. У відповідь звичайно не було ніяких аргументів, крім того, що я рука Кремля, агент чогось ще і т.д. А далі мене чомусь покликали вийти, але битися відмовились. Мене з дитинства вчили встав – бий, не хочеш бити навіщо вставати. Було нерозумно, зірвали передачу, перервали дуже важливу дискусію. Сталося це в розрізі того, коли ми обговорювали хто здав Крим. Більшість учасників програми зійшлись на думці, що це був тоді ще виконуючий обов’язки президента Олександр Турчинов”, – розповів Мураєв. <

Також він додав, що Юрій Бутусов головний редактор видання “Цензор.нет”, власник якого Олександр Турчинов.

“Я абсолютно розумів, що це провокація, і будуть дії і я абсолютно не помилився. Брехня – це норма життя. Наклеп, клейма, які вона розставляють по всім неугодним інакомислячих – це норма життя. Вони звикли так жити, але ми не повинні звертати на це увагу”, – зазначив він.

Зазначимо, що вчора, 1 квітня, сталася перепалка між лідером партії “Наші” Євгенієм Мураєвим та журналістом Юрієм Бутусовим в ефірі програми “Народ проти”.

Як повідомляв НАШ раніше, лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв сказав, що президент США Джо Байден подзвонив президенту Володимиру Зеленському тільки завдяки загостренню ситуації на Донбасі.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору