Ужгородка

Новини Закарпаття

Якщо свято в чоловіка: що подарувати тату, другу чи брату

Чоловіки люблять затишок, але на відміну від дівчат менше цікавляться штучками для інтер’єру будинку. Вони люблять, коли їх оточує краса в обличчі їх коханих жінок. А ще брутальність, сила та гордість — риси, присутні в характері кожного мужчини. Якщо ви один з них — підібрати подарунок схожому до себе буде не так то й важко. Але якщо ви дівчина — біжіть у магазин подарунків, де продавцем-консультантом є хлопець, який допоможе вам з вибором презенту дорогому вам чоловіку.

Наша сьогоднішня підбірка створена для чоловіків і про них.

Зміст

  • 1Найкращому другу
  • 2Щасливий та веселий день з братом
  • 3Чоловічий подарунок татові
  • 4Колезі, з яким говорите не лише про роботу
  • 5Як не обділити себе?

Найкращому другу

Він такий, що завжди підтримає, вислухає, дасть пораду і скаже, в який момент ви «запороли» побачення з дівчиною, яку добивалися 3 місяці. Так, такі друзі існують і без них було б важко жити. Тому віддячте йому за щирість та правду вартісним презентом, які який відповідає його захопленням: футбольні бутси, баскетбольний м’яч, рукавиці для занять боксом та інше. Хто як не ви, розуміє потреби та знає про мрії вірного товариша.

Щасливий та веселий день з братом

Здається, що це зі світу фантастики або сон. Але якщо вам справді сниться, то з четверга на п’ятницю, тому що провести час з братом цікаво — можливо! Так, у дитинстві ви чухали один об одного кулаки, змагалися за увагу батьків та час, проведений біля комп’ютера. Але пройшли роки й ви вдячні брату за його присутність у вашому житті. Впевнені, що у вас є приємні спільні спогади (а може й не дуже). Ви можете зробити фото або відео альбом із них і змусити брата пустити скупу чоловічу сльозу. Крім того, чудовим подарунком стане політ на літаку з можливістю кермування повітряним транспортом, екскурсія на пивоварню на двох або дегустація віскі.

Чоловічий подарунок татові

Тато – це людина, яка підтримувала в момент здійснення перших кроків, вчив кататися на велосипеді та мастив зеленкою побиті коліна після невдалих падінь, давав дорослі настанови та чоловічі поради. Син краще знає, ніж донька, що потрібно татові: нові інструменти до автомобіля, шурупокрут, відпочинок з пивом в сауні чи екскурсія на ферму з равликами та дегустацією делікатесів. Обирайте те, що зробить татуся щасливим та дозволить відчути себе молодшим.

Колезі, з яким говорите не лише про роботу

Якщо жінки йдуть на перерві пити каву, то мужики — на «перекур», навіть тоді, коли не палить сигарет. За цей час вони встигають висловити один одному незадоволення через отримання нових обов’язків, обговорити новини про працівників офісу (хлопець — ще більша пліткарка, ніж дівчина) та хто які придбав запчастини до авто. Подарунком товаришу з роботи, який з вами на одній хвилі, може бути портсигар, сертифікат на місячну норму кави від кав’ярні, що біля офісу або похід у пневматичний тир.

Як не обділити себе?

Коли востаннє дарували подарунок собі? Ні, я зараз не про пахучку чи нові шини в авто, і не про соковитий стейк зі свинний, прожарений в medium-rare вчора за вечерею. Коли ви купували собі щось цінне, бо вам захотілось, а не через нагальну потребу?

Якщо цього давненько вже не було, то пропонуємо вам відвідати інтернет-магазин вражень Bodo.ua. Стрибок з парашутом, навчальний політ на літаку або релакс в SPA — не відмовляйте собі в задоволенні.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору