Ужгородка

Новини Закарпаття

Поняття “Донбас” – це інструмент РФ в інформаційній війні проти України, – Данілов

Поняття “Донбас” використовується спецслужбами Російської Федерації з 2000 року, а особливо активно – в період російської агресії проти України, як інструмент інформаційної війни.

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Поняття “Донбас” цілеспрямовано використовується спецслужбами Російської Федерації починаючи з 2000 року, і особливо активно – в період російської агресії проти України з 2014 року і по теперішній час – як інструмент інформаційної війни. Мета – протиставлення і штучне виокремлення певного регіону України як території, яка начебто має особливі права і статус, що дає у подальшому підстави обґрунтувати створення й існування державних псевдоутворень”, – зазначив Данілов.

Також він додав, що з точки зору історії це поняття не можна розглядати як історично усталене і таке, що не може бути викоренено.

“У випадку з назвою “Донбас” ми маємо справу з порівняно новим визначенням, яке історично охоплювало територію Луганської, Донецької та Дніпропетровської областей, а також регіонів сучасної Російської Федерації, зокрема, Ростовської області. І тому навіть враховуючи цю обставину, застосування назви “Донбас” щодо частини території Луганської і Донецької областей України, окупованих Російською Федерацією, не є коректним”, – розповів він.

Нагадаємо, що Олексій Данілов закликав уникати вживання терміну “Донбас”, бо, на його думку, це є наративом, нав’язаним Росією та створює нові передумови ворогу розпочинати розмови про розвал України.

Як повідомляв НАШ раніше, народний депутат від фракції “Слуга народу” Дмитро Соломчук заявив, що залякування українців – це прогнозована політика Російської Федерації, ніякої ескалації на Донбасі не буде.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору