Ужгородка

Новини Закарпаття

Ситуація в медицині зараз дуже схожа на умови 1942 року, – Березюк

Українська медична система через пандемію коронавірусу знаходиться в умовах “нової світової війни”.

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловила голова правління Експертної Ради громадських досліджень та соціального захисту про вакцинацію в Україні Інна Березюк.

“Я кілька разів цитувала Еммануеля Макрона. Це єдиний політик, який нарешті оголосив, що ми знаходимося другий рік в умовах Третьої світової війни. Це чітко визначає тактику, поведінку держав. Потрібно нарешті зрозуміти, що якщо ми зараз не зрозуміємо, що ми знаходимося у 1942 році, не подивимося ті фільми, як взагалі було, коли у нас танки горіли на кордонах, і ми їх терміново переробляли за рік на оборонних заводах. Ось така ж ситуація зараз у нас в медицині”, – зазначила Березюк.

Також вона додала, що Україні буде фінансово важко запустити розробку вакцини від коронавірусу.

“У нас, на жаль, за ці роки, коли ми весь час ходили з протягнутою рукою, купували вакцини… Адже ця тема піднімається не зараз, зараз це знову спливло. Треба було тоді це питання вирішувати. На жаль, наші наукові бази дуже “схудли”, вже пішли ті вчені, які були сильними вірусологами”, – підсумувала Інна Березюк.

Як НАШ повідомляв раніше, Україна очікує поставки корейської вакцини від коронавируса AstraZeneca-SKBio до кінця квітня.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору