Ужгородка

Новини Закарпаття

Крюкова про викрадення Чауса: У Румунії його точно немає, швидше за все він в Україні

У Румунії судді Миколи Чауса, якого раніше викрали, безумовно немає. Швидше за все він виявиться в Україні.

Про це в ефірі телеканалу НАШ заявила заступник головного редактора інтернет-видання “Страна.UA” Світлана Крюкова.

“За слова багатьох клієнтів, які проходили через його руки, не вселили дрібними хабарами. Але одного разу він виріс, попався на гачок по одній зі справ Майдану. Його повинні були позбавити суддівських повноважень, але Олександр Грановський втрутився і запропонував йому вирішити питання. За це він потрапив на гачок. І одне з перших його таких справ, які йому потрібно було виконати в якості подяки за надані послуги – це була справа Корбана. Чаус мав необережність погодитися – це основна причина і проблема. Він судив Корбана, був його суддівським підопічним” , – поінформувала Светалана.

За її словами, Корбан зацікавлений в тому, щоб Чаус виявився в Україні й у тому, щоб той став свідком по всіх основних епізодах, в яких він брав участь. Зокрема, до причетності до впливу на судову систему Грановського, який знаходиться в бігах. Але водночас Крюкова впевнена, що Корбан не причетний до викрадення.

Також деякі Telegram-канали розповсюджують інформацію, що суддя Чаус останні кілька місяців перебував у контакті з представниками української влади, і йому нібито гарантували м’який запобіжний захід у разі повернення в Україну, натомість на дачу показань щодо близького оточення Петра Порошенка.

“За моєю інформацією, він точно не перетинав кордон Румунії. Ми перевірили, в Румунії його немає. Дайте нам пару днів, і ми надамо вам інформацію про те, де він знаходиться. Швидше за все, він виявиться в Україні”, – сказала Крюкова.

Водночас адвокат Сергій Лисенко вважає, що суддя не став би організовувати таку екстрадицію, адже йому простіше прийти добровільно в суд чи ж самостійно перетнути кордон для надання свідчень.

“Зараз відбувається сценарій, про який ми говорили ще вчора. Влада Молдови говорить, що людина, яку викрали, перетнула кордон України. Можливі три результати: або він сам прийде і скаже, що втік від восьми спецназівців, або правоохоронні органи його звільнять. Або ж він сам вирішив все це зробити для того, щоб прийти і дати свідчення. Як на мене, це все маячня, оскільки найпростіший спосіб дати свідчення – прийти добровільно в суд чи ж самостійно перетнути кордон”, – підсумував він.

Нагадаємо, що група невідомих озброєних чоловіків викрали суддю в центрі Кишинева. Про це розповів адвокат Чауса Юліан Балан. Інформацію підтвердили в столичній поліції. Президент Молдови Майя Санду назвала неприпустимим той факт, що в країні викрали українського суддю Миколу Чауcа.

Як НАШ повідомляв раніше, екс-керівник бюро Інтерполу України Кирило Куликов вважає, що якщо українські спецслужби здатні на так звану екстрадицію судді Миколи Чауса, значить, вони не дарма їдять свій хліб.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору