Ужгородка

Новини Закарпаття

Чорновіл: Ситуація з COVID-19 і вакцинацією тісно пов’язана з корупцією і безвідповідальністю

На жаль, ситуація з COVID-19 в Україні є критичною, бо влада безвідповідально ставиться до закупки вакцин від коронавірусу та щеплень громадян.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив екс-нардеп Тарас Чорновіл.

“Я є прихильником реальних локдаунів, тільки доки в нас нарешті не куплять вакцини, а будуть красти на них, поки не почнуть масову вакцинацію доти у нас ці локдауни будуть весь час повторюватися. Бути напіввагітною не можна і коли ви блокуєте транспорт, в принципі це правильно, але тоді має все зупинитися, тоді комендантська година”, – заявив Чорновіл.

Також він додав, що індійська та китайська COVID-вакцини не підходять для першої дози щеплень медичних працівників.

 “Там, де не можна вкрасти, там і не закуповують. Чому купили тільки удвох країн? Я не критикую індійську і китайську вакцину, вони підходять для масового щеплення, але вони не підходять для першого етапу щеплення, коли щепили лікарів, які працюють з хворими на ковід, бо там потрібна максимальна ефективність. На жаль, все що ми бачимо навколо сьогодні з ситуацією коронавірусу – це страшна корупція, колосальна безвідповідальність та бездуховність і загроза для України”, – сказав він.

Як повідомляв НАШ раніше, екс-нардеп Тарас Чорновіл заявив, що лідери країн “нормандської четвірки” не хочуть проводити телефонні розмови з Володимиром Зеленським, тому що він став політичним ізгоєм. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору