Ужгородка

Новини Закарпаття

Від США до Китаю: як викладають літературу в школах різних країн світу

Редакція телеканалу НАШ зібрала матеріал про навчання в школах в різних країнах світу.

У Франції окремого предмета література немає, учні читають на уроках рідної мови. Шкільної програми як такої також немає – є рекомендований список літератури, а вибір конкретного твору береться на відкуп школам, вчителям або самим дітям. Французька класика читається в обов’язковому порядку, наприклад, Віктор Гюго, Мольєр, Антуан де Сент-Екзюпері.

У США також не має єдиної шкільної програми з літератури, проте деякі імена і назви знайомі кожному американському учню. У п’ятірку найпопулярніших книг входять: Вбити пересмішника, пригоди Гекльберрі Фіна, Великий Гетсбі.

У Сполученому королівстві зі шкільною програмою з літератури все просто. Її основою складають твори англійської класики, а англійська класика вже давно стала світовою.

На відміну від ровесників з багатьох інших країн ірландських школярів не дуже обтяжують читанням класичної літератури. Список з більш ніж половини рекомендованих книг складаються і сучасних європейських і голландських авторів.

Основу китайської літератури складають чотири класичних романи, які повинні прочитати всі школярі піднебесної, а також такі жанри, як йоанська драма, тайська поезія, історичні хронічки та династійні історії.

Як повідомляв НАШ раніше, у Києві ціни на таксі знову зросли.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору