Ужгородка

Новини Закарпаття

Заява Міністра внутрішніх справ Молдови щодо викрадення Чауса – це ганьба! – Єльцов

Заява міністра внутрішніх справ Молдови щодо викрадення судді Миколи Чауса – це ганьба. Зокрема, його викрадення, скоріш за все, не є приватною ініціативою. 

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив головний редактор сайту “Тема” Олег Єльцов.

“Де Чаус, на жаль, зараз ніхто не знає. Вважаю, що це жахливий провал. Так, в нашій спецслужбі є дуже успішні операції, ми пам’ятаємо. Заява президента Молдови, заява міністра внутрішніх справ, який говорить: “Одного посіпаку взяли”. А між собою вони листувалися українською мовою. Панове – це ганьба! Головне питання – хто він такий? Який він загрозу держбезпеці становить? Ми на території дружньої держави влаштовуємо таку ганьбу”, – наголосив він. 

Також він не схиляється до версії, що викрадення судді – це приватна ініціатива.

“Щодо приватних ініціатив, я не згоден. Там уже звучав Корбан, який хоче помститися. Я його знаю особисто, це не дурна людина”, – доповнив він. 

Нагадаємо, що група невідомих озброєних чоловіків викрали суддю в центрі Кишинева. Про це розповів адвокат Чауса Юліан Балан. Інформацію підтвердили в столичній поліції. Президент Молдови Майя Санду назвала неприпустимим той факт, що в країні викрали українського суддю Миколу Чауcа.

Як НАШ повідомляв раніше, заступник головного редактора інтернет-видання “Страна.UA” Світлана Крюкова вважає, що у Румунії судді Миколи Чауса, якого раніше викрали, безумовно немає. Швидше за все він виявиться в Україні.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору