Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський демонструє неготовність виконувати політичну частину мінських угод, – Долженков

Президент України Володимир Зеленський демонструє неготовність виконувати політичну частину мінських угод.

Таку думку висловив голова політради партії “НАШІ” Олександр Долженков в ефірі телеканалу НАШ.

“Зараз ситуація складається таким чином, що всі ті обіцянки, які були дані Володимиром Олександровичем у 2019 році, коли за ці обіцянки він отримав абсолютну підтримку українських громадян, на жаль, зараз він робить все протилежне”, – сказав політик.

Він зазначив, що Зеленський отримав підтримку не тільки на Західній Україні, а й на Південному Сході, тому що він спочатку демонстрував політику, протилежну тій, яку демонстрував Петро Порошенко.

“Володимир Олександрович говорив, що перш, ніж приймати важливі рішення в державі, я буду питати у українського населення. Тема референдуму була однією з ключових. Питання НАТО є одним з ключових питань зовнішньополітичного орієнтиру. Володимир Зеленський своїми діями демонструє, що він не готовий здійснювати будь-які дії, пов’язані з реалізацією мінських угод”, – підсумував Долженков.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат від “Слуги народу” Юрій Камельчук заявив, що Україна готова до будь-якого сценарію щодо подій на Донбасі і готова дати гідну відсіч.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору