Ужгородка

Новини Закарпаття

Камельчук: Люди старшого покоління більш егоїстичні, вони думають про себе, а не про дітей

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Юрій Камельчук в ефірі НАШого телеканалу заявив, що в Україні пансіонери стали егоїстичними, бо вони думають лише про себе, а не про наступне покоління.

В ефірі мова йшла про заяву Лазебної про те, що у квітні понад 10 мільйонів пенсіонерів отримають одноразову доплату.

Ведучий НАШого прокоментував соцопитування, в якому більшість людей висловила думку, що держава має насамперед допомагати пенсіонерам, а не дітям чи працездатним особам.

“Я зараз нарвуся на шквал критики.  Я погоджуюся з вами про деяку егоїстичність людей старшого покоління, які думають н про майбутнє, не про своїх дітей, а насамперед про себе. Це така невелика проблема в суспільстві, яка спочатку з’являється на такому дрібному рівні, але потім вона переростає в глобальні речі. Люди забувають, що таке жити разом, допомагати один одному”, – розповів він.

На його думку, певні люди несвідомо ставляться до того, що відбувається в їхньому житті і не бажання вирішувати своїми проблеми самим.

“Друга річ також багатьом не сподобається. Я цього переконання дотримуються майже 10 років – це зміна харчування, відмова від тваринної їжі і від м’яса. М’яса, яке за дослідженнями психологами, передає ген страху. Те, що споживають, тим ми й є”, – додав Камельчук.

Як повідомляв НАШ раніше, Зеленський звернувся до Канади з проханням допомогти отримати План дій щодо членства в НАТО.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору