Ужгородка

Новини Закарпаття

Земельні ділянки в Росії, автомобілі та квартири – декларації “Слуг народу”

97 народних депутатів від фракції “Слуга народу” минулого року придбали квартири, земельні ділянки та автомобілі. 

Такі дані оприлюднили у Комітеті виборців. 

Зазначається, що нові транспортні засоби задекларували й близькі родичі нардепів. Між тим, попередники “слуг”, як наголосив голова Комітету виборців України Олексій Кошель, такі покупки собі не дозволяли. 

“Купівельна активність депутатів “Слуги Народу” є вищою, ніж в депутатів інших фракцій ВР. До прикладу, у 2020 році нові автомобілі придбали лише 5 депутатів ВО “Батьківщина”, і по 3 депутати “Голосу” та “Європейської солідарності”, – наголосив Кошель. 

Таку високу купівельну спроможність у Комітеті виборців пояснюють тим, що депутатів та депутаток від “Слуги народу” значно більше, а ніж у фракції попередників. 

Зокрема, родина нардепа Дмитра Гуріна придбала дві земельні ділянки та дачний будинок на території Росії. Також квартиру придбала й родина Олексія Устенка, власність квартири записана на його дружину. 

Як НАШ повідомляв раніше, президент Володимир Зеленський подав щорічну декларацію. Доходи родини за минулий рік склали майже 23 мільйони гривень. Це на шість мільйонів менше, ніж за 2019 рік.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору