Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв про заяву Кравчука: Це повний абсурд! Кому потрібен конфлікт?

Голова Тристоронньої контактної групи Леонід Кравчук має вести переговори про мир в Україні, а не готувати українців до воєнних дій.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“Нам потрібно думати про мир. І Леонід Кравчук делегований в нормандську четвірку для того, щоб вести переговори про мир, а не розпалювати  і готувати нас до воєнних дій. Це ж повний абсурд. Кому потрібна війна? В нас дійсно дуже сильно загострюється ситуація на Донбасі і загострюється в тому числі, через таких товаришів, які повинні були цього не допустити. Давайте відверто, війна ж на нашій території і концепція, яку прийняв Зеленський і оборонна сторона – це партизанська війна. Це руйнування нашої інфраструктури і смерть українців. Це повністю абсурдна історія”, – зазначив Мураєв.

Нагадаємо, що голова української Тристоронньої контактної групи Леонід Кравчук заявив, що в разі повномасштабного вторгнення військових формувань РФ в Україну він готовий стріляти у ворога.

Як повідомляв НАШ раніше, лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв заявив, що у громадян України повинен бути вибір щодо того, якою вакциною вони будуть щепитися.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору