Ужгородка

Новини Закарпаття

Бігають свині і лежать трупи тварин: під Києвом знайшли звалище площею в 1 га

В Київській області у селі  Григорівка виявили незаконне сміттєзвалище площею в один га, поблизу якого знаходиться несанкціонована ферма.

Деталі дізнавався НАШ кореспондент.

Вже три роки знаходиться дане сміттєзвалище, місцеві активісти намагаються якось  вирішити це питання, але ніхто на них не звертає увагу. Дана територія – це приватна власність і ніхто не може цьому зашкодити.

Втім зараз,  коли історія набула розголосу, сюди приїхала місцева комісія з міської ради і сам власник почав оперативно розгрібати сміття.

Місцевий активіст Сергій Бобак та житель села Григорівка вже три роки намагається вирішити дану проблему.

“Я вже три роки пишу про це сміттєзвалище, тому що три роки Григорівська сільська рада уклала договір зі своїм же  комунальним підприємством. Замість того, щоб згідно з цим договором підприємство повинно було вивозити відходи за межі наших сіл, все сміття вивозилось на це сміттєзвалище. Через 100 метрів центр села і 50 метрів до річки, яка впадає у Дніпро”, – розповів Бобак.

Староста старостинського округу Вадим Шевченко запевнив, що проблему зі звалищем вже вирішують.

“Я на своїй посаді чотири місяці і яка ситуація і відносини між моїми попередниками та цим комунальним підприємством мені невідомо. По факту, ми маємо сміттєзвалище, яке зараз вивозиться на полігон твердих відходів. У мене з цим власником була домовленість, що це сміттєзвалище потрібно ліквідувати. Цей весь захід з вивезення сміття планувався, але місцеві активісти звернули на це увагу і це пришвидшилось рівно на тиждень”, – зазначив Шевченко.

Як повідомляв НАШ раніше, у селі Будичани, що в Житомирській області знайшли величезне сміттєзвалище ковідних відходів.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору