Ужгородка

Новини Закарпаття

Ви все проср*ли: Савченко жорстко звернулася до “слуги народу” Бардіної через прагнення вступити в НАТО

Бюджет України по рівнях НАТО вистачить лише для того, щоб утримувати виключно піхотний спецпідрозділ. Також вхід до НАТО відкриває ворота війни. 

Про це в ефірі телеканалу НАШ заявила екс-нардеп Надія Савченко. 

“Мінський договорняк, який підписав Порошенко. Це не були домовленості про мир, навіть про перемир’я. Це була бомба уповільненої дії. Це був привід, щоб розпочати війну. Вхід в НАТО України – це те саме зараз, що буде відкривати ворота війни. Ви йдете в НАТО, ви не оцінюєте всіх мінусів, які це дасть”, – наголосила Савченко. 

За її словами, фінансування України по рівнях НАТО вистачить для того, щоб утримувати виключно піхотний спецпідрозділ. 

“У нас не буде флоту, авіації, не буде ППО. ППО знищили ще до вас, флот та авіація ще залишались. Ви добиваєте і те, і інше. У вас армія рівня 19 століття. Ви гарматне м’ясо. Всі, хто при владі, не будуть мобілізовані. Ви не почали будувати після Майдану армію, де армія – це весь народ. Всі ці загони залишилися на папері. Ми не поставили під рушницю, як швейцарська армія, весь народ і ми не зробили. Ви просрали все виключно для того, щоб дивитися знову й заглядати до рота НАТО”, – підкреслила вона. 

Як НАШ повідомляв раніше, посольство за підсумками зустрічі тимчасово повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін з нардепом Мар’яною Безуглої повідомило, що реформування Служби безпеки України відповідно до євроатлантичних принципів та кращих практик є ключовим кроком на шляху України до НАТО. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору