Ужгородка

Новини Закарпаття

Путін не піде далі війною на Україну, бо у нас є зв’язки з НАТО, – екс-нардеп Мірошниченко

Президент Російської Федерації Володимир Путін не піде далі війною в Україну, тому що ми маємо тісні контакти з нашими міжнародними партнерами, зокрема з НАТО. 

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив народний депутат попередніх скликань Ігор Мірошниченко. 

“Не треба говорити про те, що вступ в НАТО – це єдина панацея він війни. Ні, але рух в напрямку НАТО має бути неухильним і твердим. І проведення стандартів нашої армії до НАТО. І постійні навчання з НАТО – це так само той запобіжник, який допомагає захищати нам наші території. Путін не піде далі війною в Україну, тому що ми маємо тісні контакти з нашими міжнародними партнерами, зокрема з НАТО”, – наголосив екс-нардеп. 

Також Мірошниченко додав, що владі потрібно проводити інформаційну кампанію, щоб українці були обізнані в тому, що таке НАТО та які вигоди від цього матиме Україна. 

Як НАШ повідомляв раніше, посольство за підсумками зустрічі тимчасово повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін з нардепом Мар’яною Безуглої повідомило, що реформування Служби безпеки України відповідно до євроатлантичних принципів та кращих практик є ключовим кроком на шляху України до НАТО. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору