Ужгородка

Новини Закарпаття

Тищенко про свою скандальну вечірку: Святкування чого-небудь в готельних номерах не заборонено

Народний депутат “Слуги народу” Микола Тищенко, який влаштував у розпал карантину скандальну вечірку в готелі на честь дня народження дружини, заявив, що “святкування чого-небудь в готельних номерах готелів не заборонено”.

Про це він написав у Facebook.

“Заборони, пов’язані з обов’язковим карантином, стосуються саме ресторанів. Це легко перевірити і уточнити. Але кому це потрібно уточнювати? Тому ще раз скажу. Ніяких кримінальних або адміністративних справ немає. І штрафів відповідних за порушення карантинного режиму немає”, – написав він.

За його словами, на дні народженні було трохи більш як 20 людин, і всі вони вже “перехворівші” з тестами на COVID.

“Саме святкування проходило у вузькому і майже сімейному колі. Я не збирав гостей в ресторані, не запрошував когось в заклад, яке заборонено карантином. Протягом останніх двох років через величезну кількості роботи я практично не приділяв увагу сім’ї. Це мої мотивації”, – додав політик.

Також Тищенко звинуватив журналістів у поширенні фейків, адже “вони, не розібравшись, сказали, що вечірка проходила в ресторані”.

“І я не тільки депутат, але і проста людина, у якого теж є сім’я. Прошу не піддаватися маніпуляціям хейтерів в інтернеті. Все, що було сказано в інформпросторі з приводу дня народження моєї дружини – це чистої води хайп, який сьогодні є головним продажним елементом. І чим він сильніший, тим більше лайків і обурених переписів”, – написав нардеп.

Водночас він визнає свою провину перед українським суспільством і готовий нести політичну відповідальність за свої дії.

Як НАШ повідомляв раніше, політичний експерт, правозахисник Михайло Чиплига, коментуючи вечірку нардепа Миколи Тищенка, заявив, що залученим до цієї події політикам нічого не буде.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору