Ужгородка

Новини Закарпаття

Українські правоохоронці припинили функціонування каналу торгівлі людьми

Українські правоохоронці разом із французькими колегами припинили функціонування каналу торгівлі людьми, яких з України відправляли до Франції.

Деталі дізнавався НАШ кореспондент.

Пів року правоохоронці стежили за угрупуванням і встановили, що громадяни України і сусідньої держави, частина яких мешкала в Одеській області, серед знайомих знаходили людей з низьким соціальним статусом і пропонували подорожувати Європою, де буде можливіть підзаробити.

“Жертвам пропонували путівку в Європу за що вони мали отримати по 200 євро кожний. По прибуттю до Франції, зловмисники забирали у мандрівників документи, а єдиною умовою повернення їх додому було отримання статусу біженця”, –  начальник групи прикордонного контролю Держприкордонслужби Іванна Лантовська.

Поки французька влада вирішувала чи надавити їм статус біженця чи ні, то упродовж пів року кожного місяця вони отримували по 300 євро допомоги і харчові продукти.  Але все це забирали шахраї. Вони відбирали у людей банківські картки і повертали їх додому. З однієї людини за такою схемою, вони отримували 1000 євро чистого прибутку.

В результаті правоохоронці в Україні затримали восьмеро ромів від 26 до 49 років. Зловмисників взяли під варту на рік поки триває слідство. Їм загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі за торгівлю людьми з конфіскацією майна.

Як повідомляв НАШ раніше, МОЗ зареєструвало четверту вакцину від COVID-19.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору