Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні планують запустити е-платформу для набору іноземних студентів у вищі навчальні заклади

В Україні незабаром мають розробити електронну платформу для набору іноземних студентів на навчання в українські виші. Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів.

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко у своєму Telegram.

За словами політика, створення платформи передбачене у плані заходів щодо популяризації можливостей здобуття вищої освіти в Україні для іноземних студентів до 2025 року. План заходів уряд погодив у ході сьогоднішнього засідання, 21 квітня.

Так, усі виші, які приймають іноземців, мають обов’язково зареєструватися на е-платформі. Вони отримають доступ до інформації про абітурієнта на етапі проходження ним погоджувальних процедур (не одночасно).

Зокрема, саме виш отримає інформацію щодо проходження вступником погоджень Службою безпеки, адміністрацією Держприкордонслужби після отримання останнього погодження або якщо мала місце відмова в погодженні.

Іноземні абітурієнти будуть створювати на платформі власні е-кабінети, за допомогою яких вони зможуть:

  • подати онлайн пакет документів (первинну заявку) до конкретного ЗВО для отримання електронного запрошення на навчання;
  • отримати електронне запрошення;
  • володіти повною інформацією про стадію розгляду та прийняте рішення МЗС, МВС, Службою безпеки, Адміністрацією ДПСУ.

Як НАШ повідомляв раніше, школи в деяких регіонах можуть продовжити навчання в червні через канікули, які були введені у зв’язку з епідемічною ситуацією. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору