Ужгородка

Новини Закарпаття

Або Зеленський повинен публічно вибачитися перед Порошенком, або він рятує злочини, – політолог

Українці голосували за Володимира Зеленського, в першу чергу, щоб режим п’ятого президента Петра Порошенка поніс відповідальність, але чомусь цього ще не сталося

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ політолог Олександр Лазарєв.

“Українці думали, якщо Зеленський стане президентом, то всі мародери, та всі, хто крав з державної казни понесуть відповідальність. Відповідно люди і дали йому цей кредит довіри тільки для того, в першу чергу, щоб режим Порошенка поніс відповідальність за ті злочини,  які оголошував Зеленський”, – заявив Лазарєв.

Також він додав, що якби не було такого антирейтингу в Петра Порошенка, то Володимир Зеленський не став би президентом України.

“Якщо проти Порошенка не вистачає доказів, тоді Зеленський  повинен відкрито вийти до суспільства і сказати, що доказів немає і він забирає свої слова назад. Це було б чесно і справедливо. Але якщо все-таки докази є, а Зеленський просто рятує злочини”, – розповів він.

Як повідомляв НАШ раніше, політичний експерт Дмитро Корнійчук заявив, що Зеленський і Порошенко — політичні трупи, а всі стадіони — договірняк.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору