Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв про звернення Путіна: Він підтвердив, що буде втручатися

За каденцію президента Володимира Зеленського, на непідконтрольній частині Донбасу роздали 500 тисяч російських паспортів, це дає право Росії втручатися.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив лідер партії “Наші” Євгеній Мураєв.

“Проблема з водопостачанням безумовно є, але її немає у військових і в населення, в тому обсязі про який говорять. Вона є у земель Криму. І ми повинні про це думати. Коли була водяна і енергетична блокада, то я говорив, що ця блокада власного народу, вона до добра не призведе. Я категорично проти, що ми наносимо збиток своєму ж Криму, який постійно таким називають всі наші політики. Чого ж ми так знущаємось з власного народу”, – розповів Мураєв

Також він додав, що Володимир Зеленський точно знає, що ми не готові до прямого протистояння.

“Абсолютна дурниця захоплення. Хто почав провокувати конфлікт? Чию техніку ми спочатку спостерігали першою, яку стягували до лінії стикання – українську. Я тоді ще говорив, що ті, хто радить Зеленському його підставляють. Бо однозначно Росія буде на основі того, що роздала 500 тисяч паспортів РФ на не підконтрольній частині Донбасу, за каденції Зеленського, вона буде втручатися по цьому праву, і Путін сьогодні це підтвердив”, – зазначив він.

Як повідомляв НАШ раніше, Чернівецька область з 22 квітня перейде в “жовту” зону епідемічної небезпеки.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору