Ужгородка

Новини Закарпаття

Хай їде на фронт і відпрацьовує: Арахамія придумав покарання Тищенку за вечірку під час локдауну

Народні депутати від фракції “Слуга народу” Микола Тищенко та Євгеній Шевченко понесуть відповідальність за свої вчинки. Дії нардепів обговорять на засіданні фракції 22 квітня.

Про це заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в ефірі телеканалу «Україна 24».

На думку Арахамії, Тищенко, який під час локдауну влаштував гучну вечірку до дня народження дружини, повинен взяти на себе максимальне покарання, передбачене законом, за порушення карантину:

“Треба, щоб він добровільно, щоб не навантажувати систему покарань, взяв на себе максимальне покарання, передбачене законом, і заплатив до бюджету. Далі – щоб він пішов і на таку ж суму покарання, або вдвічі більше, купив дрони, поїхав на фронт і вручив хлопцям. Нехай відпрацьовує. Тому що, мені здається, таким чином, як він робить, а потім ще в “Фейсбуці” відмазки пише – такого не повинно бути”.

Щодо нардепа Шевченка, який поїхав до Білорусі на зустріч з президентом Олександром Лукашенком, то зі слів Арахамії, вчинок його колеги є “неприйнятним”.

“Він взяв на себе абсолютно невластиву функцію – поїхав до іншого президента. Мені взагалі цікаво, чому президент депутата прийняв? Може, він хотів показати, що його взагалі хтось сприймає, тому що це депутат від партії влади. Він почав спілкуватися з Лукашенком про геополітику, економічні відносини, план щодо Донбасу – взагалі Шевченко до цього не має жодного відношення”, – сказав нардеп.

Нагадаємо, 20 квітня Євген Шевченко поїхав в Білорусь для зустрічі з президентом Олександром Лукашенком. Після пояснив мету своєї поїздки і додав, що “не тримаєтсь за фракцію, бо працює в інтересах українського  народу”.

Як повідомляв НАШ раніше, депутат від ВО “Батьківщина” Костянтин Бондарєв заявив, що через викрадення українського судді Миколи Чауса Україна руйнує відносини з Молдовою.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору