Ужгородка

Новини Закарпаття

Куликов про відведення військ Росії: Я не вірив у повномасштабний наступ на Україну

На сьогодні ведення бойових дій розглядаються тільки у крайньому разі, а тим паче проведення військової операції на території України не має сенсу.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив екс-нардеп, керівник бюро Інтерполу України (2005-2007рр) Кирило Куликов.

“Потрібно радіти, що війна відсувається. Тому, що дивлячись ефіри з представниками Порошенка, вони завжди запевняли, що війна обов’язково буде. Те, що війна відсувається, це добре. Тому що скупчення при великій кількості озброєних чоловіків, які знаходяться один напроти одного і нічим не зайняті, може призвести до конфлікту”, – розповів Куликов.

Також він додав, що, на жаль, на сьогодні відсутня комунікація між Росією та Україною, це може призвести до конфлікту, але президент Володимир Зеленський зробив правильний крок, що вийшов в ефір до свого колеги з РФ і сказав, що ми не збираємось воювати.

“На сьогодні ведення бойових дій розглядаються тільки у крайньому разі. Ведення бойових дій, військової операції, сухопутної в Україні, на мою думку, має мало сенсу. На сьогодні, використовуються нові системи озброєння, ті, які Путін вчора згадував у своїй доповіді. Ці всі системи більш ефективні, плюс безпілотники і все інше. Тому наступ фронту, які складаються з 10 армій, я не дуже в це вірив. Я ніколи не вірив у наступ, я думаю, що його не було і не буде. Те, що дипломатичні важелі задіяні – це прекрасно”, – сказав він.

Нагадаємо, що Росія починає відведення військ Південного і Західного військових округів, які проводили навчання в окупованому Криму та поблизу кордонів України, в пункти постійної дислокації з 23 квітня.

Як повідомляв НАШ раніше, НАБУ оголосило в розшук сина Гладковського.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору