Ужгородка

Новини Закарпаття

Піскун про Чауса: Потрібно вже порушувати справу не про викрадення, а про вбивство

Потрібно порушувати кримінальну справу не про викрадення українського судді Миколи Чауса, а про його вбивство, тому що ця справа вимагає більш активних дій.

Про це у прямому ефірі телеканалу НАШ заявив  генеральний прокурор України минулих років Святослав Піскун.

“По-перше, потрібно вже порушувати справу не про викрадення, а про вбивство судді. Тому що одні слідчі заходи це коли викрадається людина і зовсім інші слідчі оперативні заходи, коли людину підозрюють, що її немає, вбили, закатували чи переховують. Хай ми краще перестрахуємось, але обсяг слідчих дій буде набагато більший. Ну і тяжкість злочину вже вимагає більших активних дій, тому що це вже не розкрите вбивство або замах на вбивство, це потім перекваліфікують, але працювати потрібно сьогодні”, – заявив Піскун.

Також він додав, що в такому випадку створив би сумісну правоохоронну групу України та Молдови.

“Я думаю, що це пов’язано або з фінансовими питаннями, де з нього, можливо, вимагають якісь повернення, бо, можливо, в нього є якісь борги. Або це викрадення чи замах на вбивство з метою помститися за його суддівську діяльність. Помститися, або прибрати його як свідка корупційної діяльності якогось високого посадовця в Молдові або в Україні”, – сказав він.

Нагадаємо, 3 квітня у Молдові заявили про викрадення українського судді Миколи Чауса. В Україні суддю Чауса підозрюють в отриманні хабаря у розмірі 150 тисяч доларів в серпні 2016 року. Хабар суддя закопав в городі в банках. Заарештувати Чауса не вийшло, оскільки парламент не зміг оперативно розглянути це питання.

Як повідомляв НАШ раніше, Володимир Зеленський заявив, що зменшення чисельності російських військ на кордоні України пропорційно знижує напругу.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору