Ужгородка

Новини Закарпаття

Крюкова назвала топ 5 епізодів, що вбили рейтинг Порошенка

Заступник головного редактора інтернет-видання “Страна.UA” Світлана Крюкова  в прямому ефірі НАШого телеканалу розповіла про п’ять епізодів, які, на її думку, понизили рейтинг п’ятого президента України Петра Порошенка.

“На мою думку було п’ять епізодів, які вплинули на рейтинг Порошенка. По-перше, це посадка Корбана, друге – це Саакашвілі, коли нам показували перетин кордону. Це було ціле онлайн-шоу, за яким спостерігала вся країна. Потім Липецька фабрика, про яку нам казали, що вона не працює, а насправді працювала. Реакція Порошенка на цю офшорну історію, в той момент, коли по всьому світові звільняли інших фігурантів причасних до цієї історії, наш колишній президент абсолютно білими руками в білих рукавичках демонстрував непричетність до цього процесу. І Свинарчук. Це було напередодні виборів, тоді були дві гучні, інформаційні історії з обороною і спроба підкупів виборців. Це були два яскравих епізоди, які добили рейтинг Порошенка”, – зазначила Крюкова.

Як повідомляв НАШ раніше, заступник головного редактора інтернет-видання “Страна.UA” Світлана Крюкова про оголошеного в розшук Верланова, його могли проінформувати заздалегідь, і дати “зникнути”.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору