Ужгородка

Новини Закарпаття

Маріуполь першим ввів в дію електронний квиток на муніципальний транспорт

В Україні Маріуполь перше місто, яке пілотно впровадило електронний квиток у муніципальному транспорті.

Деталі дізнавався НАШ кореспондент.

Електронні квитки можна отримати лише у десяти комунальних автобусах, бо проект пілотний. Велика кількість пасажироперевезень відбувається саме за допомогою комунального транспорту: трамваїв, автобусів, тролейбусів. 80 % із пасажиропотоку проходить саме через них, а не через приватних перевізників.

“Єдине місто в Україні – Маріуполь, взяв на себе таку важку ношу. Звичайно такі сервіси спрощують взаємовідносини пасажира із транспортною системою. Відповідно прибирає рух паперових грошей і чітко можна дивитись як працюють підприємства з точки зору наповнення бюджету. І це показує прозорість системи визначення вартості проїзду”, – розповів міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

У десяти автобусах встановили валідатори – це спеціальні пристрої,  на яких можна заплатити банківською картою, телефоном, електронним смарт годинником.

Як повідомляв НАШ раніше, міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов повідомив, що в Україні можуть скоротити “червону” зону карантину з 12 областей до шести найближчим часом.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору