Ужгородка

Новини Закарпаття

Куликов: Майданчика для перемовин Зеленського з Путіним зараз немає

Для переговорів президента України Володимира Зеленського та російського президента Володимира Путіна немає відповідного майданчика та дипломатів.

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ екс- керівник бюро Інтерполу України Кирило Куликов.

“Майданчика для перемовин Зеленського з Путіним зараз немає. В України з Росією немає дипломатів. Тому президент змушений вийти і по прямим каналам звернутися до Путіна”, – заявив Куликов.

Також він додав, що Володимир Зеленському у своєму зверненні до Володимира Путіна відповів на багато запитань.

“Зеленський у своєму зверненні до Путіна відповів на багато питань. Ми з вами постійно говорили, що повинно бути спілкування між президентами для того, щоб цю напружену ситуацію зняти. З іншої сторони, він відповів на питання всьому бородато-плямистому контингенту, якому він сказав, що український Донбас”, – розповів він.

Нагадаємо, що у відео зверненні Зеленський запропонував президенту Росії Володимиру Путіну зустрітися “в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна”. А російський президент в свою чергу запросив українського колегу в Москву в “будь-який час”.

Як повідомляв НАШ раніше, нардеп від партії “ОПЗЖ” Анатолій Бурміч заявив, якщо Зеленський впустить можливість зустрічі з Путіним – питання Донбасу вирішать без України.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору