Ужгородка

Новини Закарпаття

Лукашев про звернення Зеленського до Путіна: Це було нереально з самого початку

Звернення президента України Володимира Зеленського до президента Росія Володимира Путіна щодо проведення переговорів на Донбасі з самого початку було нездійсненним рішенням. 

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив народний депутат від “ОПЗЖ” Олександр Лукашев. 

“Саме звернення нашого президента до пана Путіна з пропозицією зустрітися на Донбасі є неймовірним та нездійсненним. Тому у відповідь ми почули від Путіна, мовляв, приїжджайте до нас, ми вас чекаємо. Але те, що ми не почули зараз, але було у виступі Путіна, що якщо ми будемо обговорювати майбутнє Донбасу, то необхідно спочатку зустрічатися з керівниками так званих “ЛНР” і “ДНР”. Нібито є комунікація, але це ні до чого не призводить”, – наголосив нардеп.

Також він додав, що коли обидві сторони не відмовляються від перспективи зустрічі та обговорення нагальних проблем і двосторонніх відносин, і долі українського Донбасу, треба застосовувати всі дипломатичні можливості, щоб провести зустріч десь у третьому місці. 

Як НАШ повідомляв раніше, президент України Володимир Зеленський заявив, що його зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним може відбутися.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору