Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв: Крім Донбасу, у нас є ще багато питань, які потрібно обговорити з РФ

Не важливо де будуть вирішувати ключові питання для України, бо крім ситуації на Донбасі, між Україною та Росією є ще дуже багато питань, які потрібно обговорити.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“Яка різниця, де будуть вирішені ключові питання для України. Мені здається Путін ясно дав зрозуміти, що питання Донбасу в Москві обговорювати не будуть, але крім Донбасу у нас з РФ є ще величезний список питань які слід обговорити. По-перше, три мільйони наших громадян там працюють. Друге, двосторонні санкції забрали величезний шматок економіки у нас та в них. Але якщо вони провели хоч якісь програми з енергозбереження, то ми, на жаль, нових ринків для себе не виявили. Я маю на увазі не ринки з продажу сировини, а для товарів з високою додатковою вартістю, високотехнічних товарів, які Україна колись продавала на ринку країн СНД”, – сказав Мураєв.

Також він додав, якби президент Володимир Зеленський поїхав на Донбас ще на початку своєї каденції, то, можливо, конфлікту там уже не було.

“Я думаю, що все одно без Донбасу не обійдеться навіть обговорюючи економічні питання і питання взаємовідносин наших двох країн так чи інакше тема Донбасу торкнеться. ЇЇ потрібно обговорювати”, – сказав він.

Як повідомляв НАШ раніше,  голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що “індійський” штам коронавірусу може з’явитися в Україні вже наприкінці травня.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору