Ужгородка

Новини Закарпаття

Скандальна дисертація Іллі Киви – журналісти з’ясували цікаві подробиці

Депутат від “Опозиційної платформи — За життя” Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію із державного управління з підробленими підписами в довідках та конференціях в яких не брав участь.

Про це повідомляють ЗМІ.

Казав про виступи у конференціях у яких не брав участь – журналісти викрили народного депутата Іллю Киву. Окрім цього він супроводжував свої роботу чотирма довідками, одна з них з Офісу генерального прокурора. Проте в установі заявили, що такої не видавали. Також знайшли розбіжності у підписах на документах.

Нагадаємо, що нардеп Ілля Кива захистив дисертацію. Комісія проголосувала одностайно, всі 13 членів “За”. Під час захисту народному обранцю поставили запитання, але він не зміг на нього відповісти і запевнив, що надасть відповіді у наступній науковій роботі.

На знак протесту проти наукового ступеня Киви, львівський вчений спалив свою посвідку кандидата медичних  наук та викладача українсько-католицького університету. Фото палаючого документу опублікував у Facebook та закликав колег приєднатися до флешмобу, оскільки звання остаточно дискредитовано.

Як повідомляв НАШ раніше,  у Чернігові з наступного тижня відновлять роботу дитсадки та початкова школа.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору