Ужгородка

Новини Закарпаття

Справа Харківських угод – це пустий піар нинішньої влади, – екс-нардеп

Справа Харківських угод – це державна зрада, проте ніхто покараний не буде, бо народного депутата притягнути до відповідальності за голосування, можна лише довівши, що він ухвалював рішення на підставі корупційних або іноземних впливів.

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ екс-нардеп Юрій Левченко.

“Безперечно Харківські угоди були державною зрадою. Все що ми робимо по сьогоднішній історії з РНБО і так далі, на мою думку, це все ж таки більш пустий піар чинної влади. Наведу конкретний факт. Руслан Демченко чинний перший заступник секретаря РНБО, був тоді заступником міністра закордонних справ і він був тою людиною, яка особисто це готувала, він був за це відповідальний.  Тому коли вони говорять про те, що вони мають когось притягувати до відповідальності, а вони навіть не спроможні звільнити цього Демченка. Це, м’яко кажучи, називається цинічним  лицемірством”, – розповів Левченко.

Також він переконаний, що тих депутатів, які голосували за Харківські угоди, карати не будуть.

“Я переконаний, що тих інших карати не будуть, тому що ми маємо розуміти, що народного депутата притягнути  до відповідальності за голосування можна виключно в одному випадку. Якщо довести, що рішення він ухвалював на підставі певних корупційних або іноземних впливів”, – зазначив він.

Як повідомляв НАШ раніше, держсекретар МЗС Олександр Баньков заявив, що Україна поки не планує евакуювати своїх дипломатів з Росії.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору