Ужгородка

Новини Закарпаття

Долженков про стосунки з Росією: Потрібно знайти точки дотику

Україна та Росія сусіди, у яких мають бути нормальні, стабільні відносини, які будуть слугувати на користь економіці та іншим аспектам , можливо, навіть безпеці.

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ голова політради партії “НАШІ” Олександр Долженков.

“Ми не просто маємо можливість помиритися з Росією та налагодити діалог, а ми приречені це зробити. Оскільки ми будемо одвічними сусідами, а у сусідів які б чвари не відбувалися, врешті решт мають бути нормальні, стабільні відносини. Ці відносини будуть слугувати на користь як економіці та іншим аспектам, можливо, навіть безпеці при тому всьому, що ми маємо. Тому я все ж таки закликаю наше керівництво і військово-політичне керівництво РФ до мудрості для того, щоб знайти спільні точки дотику і вийти на взаємоприйнятні варіанти”, – розповів Долженков.

Також він додав, що президент України Володимир Зеленський хоч трохи і втратив свій шанс, бо він зустрічався у 2019 році з російським президентом Володимиром Путіним, але  все-таки якщо він зможе досягнути певного прогресу в питанні досягнення миру, це буде дуже велика його перемога.

Як повідомляв НАШ раніше, у Києві з 28 квітня розпочинається щеплення від COVID-19 осіб старше 65 років.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору