Ужгородка

Новини Закарпаття

Євросоюз хоче до літа ввести електронні COVID-паспорти

Європейський Союз має на меті запровадити цифровий зелений сертифікат вакцинації від коронавірусу до літа. 

Про це у Брюсселі під час виступу на пленарному засіданні Європарламенту заявив єврокомісар з питань юстиції Дідьє Рейндерс.

“Єврокомісія пропонує цей інструмент, який надасть можливість забезпечити свободу руху в Європейському Союзі. Він буде запроваджений та визнаватиметься у всіх країнах-членах, що дозволить громадянам ЄС подорожувати без обмежень або дискримінації, надасть імпульс для економічного розвитку… Ми маємо отримати такий надійний та захищений інструмент що швидше, та запровадити цифрові зелені сертифікати вже до літа”, – зауважив єврокомісар.

За його словами, технічна робота із запровадження таких документів та системи для їх опрацювання просувається добре, при цьому Єврокомісія в цій роботі дотримується міжнародних стандартів та двох головних принципів – недискримінації та надійного захисту даних.

Як НАШ повідомляв раніше, Євросоюз влітку має намір почати приймати туристів, щеплених проти коронавірусу вакцинами нового типу. Вони мають бути схвалені Європейським агентством лікарських засобів.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору