Ужгородка

Новини Закарпаття

В Одесі школяр на уроці бризнув у вчительку з газового балончика: жінка в лікарні з опіками очей

В Одесі 15-річний школяр розпилив газ із балончика вчительці в обличчя. Наразі жінка перебуває в лікарні з чисельними опіками очей. 

Деталі дізнавався НАШ кореспондент. 

Повідомляється, що в Одесі в школі №22 між восьмикласником і вчителькою виник конфлікт під час уроку. Почалося все з того, що учень обізвав викладачку математики, коли та поцікавилася, чому він не пише конспект. Вчителька почала знімати відео і хотіла, щоб учень повторив образи на камеру.

Учителька, підходячи з телефоном до учня, говорить: “Убий мене, давай”. У цей самий момент учень дістав перцевий балончик і розпорошив його в обличчя жінці.

Вчительку інформатики доставили в місцеву лікарню з опіками очей. Дітей евакуювали. 

До навчального закладу викликали поліцію, яка наразі розбирається в тому, що трапилося. З дитиною працюють психологи. Правоохоронці кваліфікували такі дії підлітка як хуліганство. 

Хлопець вчинив такі дії через зауваження вчительки, що вона розповість про його погану поведінку його матері. Проте мати хлопчика місяць тому померла. За словами вчителів та батьків його однокласників, педагог не могла про це не знати, адже всі збирали гроші на похорон. 

“Тетяна Павлівна заміняла урок вчителя, який пішов у декрет. Це кваліфікований вчитель, вчитель-методист, користується повагою серед учнів та батьків. В її роботі таких конфліктних ситуацій не виникало”, – наголосила директор школи Оксана Смірнова. 

Як зазначив психолог, який займається школярем, раніше і з ним подібних ситуацій не виникало. Нинішню ситуацію пояснює його емоційним станом. 

“Вчора я спілкувалась з Данилом, йому була надана психологічна допомога. За період, що я працюю в школі, а це з вересня минулого року, до мене не було жодних скарг з боку педагогів на цю дитину. Він визнає, що у чомусь він був неправий. Емоційний стан в нього був збуджений”, – додала психолог Олександра Мельник. 

Як НАШ повідомляв раніше, у Києві шістнадцятилітнього підлітка затримала поліція за підозрою у скоєнні потрійного вбивства. Він завдав батькам та восьмирічному брату численних ножових поранень, від яких ті померли.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору