Ужгородка

Новини Закарпаття

Поліцейським можуть дозволити використовувати електрошокери

Міністерство внутрішніх справ може розширити повноваження правоохоронців з використання електрошокерів. 

Про це передає прес-служба МВС.

Повідомляється, що Верховна Рада 29 квітня має розглянути законопроект №4375, який дозволить застосування електрошокерів для затримання осіб, які чинять злісний фізичний супротив, озброєний супротив поліцейським або для затримання злочинця, який намагається втекти.

За словами заступник міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, закон дозволить правоохоронцям не застосовувати зброю у разі прямої загрози їхньому життю та здоров’ю, а використати електрошокер.

“Електрошокери використовуються у більш ніж 100 цивілізованих країнах світу, в тому числі в США і Європі. Для мене, як і для багатотисячного колективу патрульних поліцейських, є не зрозумілим той величезний супротив, якій чинять зараз окремі народні обранці, або навіть цілі фракції”, – заявив замголови МВС.

Варто зазначити, що проект передбачає використання шокерів лише у випадку, коли особа чинить фізичний опір правоохоронцям.

Як НАШ повідомляв раніше, в Одесі 15-річний школяр розпилив газ із балончика вчительці в обличчя. Наразі жінка перебуває в лікарні з чисельними опіками очей. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору