Ужгородка

Новини Закарпаття

Кірш про марш за СС “Галичина”: В Харкові таке було б неможливе

Проведення маршу на честь дивізії СС “Галичина” в Харкові було б неможливим, бо жителі міста вийшли на вулиці і протистояли б цьому.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив екс-нардеп Олександр Кірш.

“В Харкові таке було б неможливо, просто люди не дадуть вийти на вулиці. Мабуть, в Києві інша політична ситуація. В будь-якому випадку, тільки спільна  реакція людей може дозволити не допустити таке в майбутньому. Якщо буде колективне, загальнонародне протистояння таким акціям, то такого в майбутньому не буде”, – сказав він.

Нагадаємо, що в Києві націоналісти 28 квітня провели марш на честь дня створення дивізії СС “Галичина”. Захід, званий в анонсі “Марш вишиванок”, почався о 18:00 на Арсенальній площі. На акцію прийшли кілька десятків людей. Націоналісти вимагали визнати на офіційному рівні заслуги дивізії СС “Галичина”. Не обійшлося без підпалу фаєрів і кидання петард.

Дивізія СС “Галичина” була сформована 28 квітня 1943 року й складалася переважно з українських добровольців, які проживали на території дистрикту “Галичина” і Генеральної губернії. Дивізія входила до складу військ СС нацистської Німеччини, а в квітні 1945 року була формально включена до складу Української національної армії, яка перебувала в підпорядкуванні Українського національного комітету.

Як повідомляв НАШ раніше, міністр охорони здоров’я заявив, що в Україну 30 квітня доставлять 500 тисяч доз вакцини від коронавірусу CoronaVac.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору