Ужгородка

Новини Закарпаття

Герман: Зеленський буде скоро тікати. Питання лише куди

Президент України Володимир Зеленський пропонує російському президентові Володимиру Путіну зустрітися у Ватикані, при цьому не спитавши дозволу у країни на проведення цієї зустрічі.

Про це заявила у прямому ефірі телеканалу НАШ екс-нардеп Ганна Герман.

“Зеленський пропонує Путіну зустрітися у Ватикані, але Ватикан виявляється нічого про це не знає. Вони навіть не змогли зателефонувати у Ватикан і запитати  чи вони готові прийняти таку зустріч, навіть якби Путін погодився. Ми розуміємо, що ця вся історія закінчиться тим, що Зеленський незабаром змінить гасло “стадіон, так стадіон” на гасло “втікати, так втікати”, залишиться питання тільки куди”, – сказала Герман.

Також вона додала, що запрошення Володимира Путіна – це показ для суспільства та західних партнерів, Україна намагається з ним зустрітися.

“Я думаю, що вся ця історія із запрошенням Путіна до зустрічі, потрібна Офісу президента лише для внутрішнього користування. Щоб показати людям тут, як вони хочуть досягти миру на Донбасі і показати партнерам і з Заходу, що Україна намагається зустрітися з російським президентом”, – розповіла вона.

Як повідомляв НАШ раніше, Європарламент прийняв резолюцію, яка передбачає жорстке покарання Росії у разі наступу на Україну.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору