Ужгородка

Новини Закарпаття

Дебой: Влада привітала людей з 1 травня підвищенням тарифів

В Україні з 1 травня компанія НАК “Нафтогаз” встановлює ціну 7,96 гривні за кубометр з ПДВ, без вартості доставки, так влада вирішила привітати працелюбних громадян зі святом.

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ економічний та політичний експерт Володимир Дебой.

“1 травня – це день трудящих і таким чином влада вирішила трудящих, або людей, які мають сьогодні по 40 років трудового стажу та знаходяться на пенсії, привітати підвищенням тарифів. На жаль, можливо, це звучить з гумором, але гірким гумором те, що сьогодні робить наша держава. Вся та критика, яка йшла раніше з вуст опозиції, яка стала сьогодні владою щодо українського газу, щодо конституційного права народу України на надра і відповідно користування цими надрами за цінами, які відповідають рівню життя – це політична брехня”, – розповів Дебой.

Також він додав, все що обіцяла нинішня влада на виборах щодо зниження тарифів для населення – це все політична брехня, яка сьогодні спростовується.

“Буде дійсно введено такий тариф, він буде підвищений і від транспортування по регіонах ціна буде зростати”, – сказав він.

Нагадаємо, в Україні з 1 травня запроваджують річні тарифи на газ, і усіх споживачів автоматично переведуть на базовий річний контракт із постачальниками газу. Ціна на газ становить 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу.

Як повідомляв НАШ раніше, Кабінет Міністрів призначив Юрія Вітренка новим головою правління НАК “Нафтогаз України”.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору