Ужгородка

Новини Закарпаття

Росія може використати видачу паспортів в ОРДЛО для початку військових дій, – ЄС

Європейський союз висловив глибоке занепокоєння з приводу продовження Російською Федерацією видачі паспортів в ОРДЛО, що суперечить Мінським домовленостям та є порушенням суверенітету України.

Про це йдеться у заяві Євросоюзу, виголошеній під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні.

“Ми глибоко занепокоєні тим, що Росія продовжує, а останнім часом навіть прискорює, свою політику масової видачі паспортів у спрощеному порядку українським громадянам на непідконтрольних уряду районах України. Ця політика суперечить духу та цілям Мінських домовленостей і є явним порушенням суверенітету України”, – наголошується у заяві.

Політика Кремля, як зауважили в ЄС, викликає занепокоєння з огляду на заяви високопоставлених чиновників країни про можливість початку військових дій для захисту інтересів цих нових паспортизованих громадян.

“Європейський Союз та його держави-члени нагадують, що вони не визнають ці паспорти, і закликають інші держави-учасниці ОБСЄ діяти аналогічним чином”, – йдеться у заяві.

Як НАШ повідомляв раніше, командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергії Наєв заявив, що загрози вторгнення збройних сил Російської Федерації на територію України наразі немає, але небезпека такої загрози залишається.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору