Ужгородка

Новини Закарпаття

Червоненко прокоментував марш на честь СС “Галичина”: Нас будуть зневажати за це

В Києві пройшов марш на честь СС “Галичина” за це нас будуть зневажати, вже є реакція всього світу.

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ екс-міністр транспорту і зв’язку, народний депутат IV скликання Євген Червоненко.

“Вже є реакція усього світу на цей марш, те, що я вислуховую від Всесвітнього європейського єврейського конгресу, вони мене так відчитували наче це я організував. Нас просто будуть зневажати, за те, що у місті, яке в цьому році буде святкувати 80 років Бабиного Яру у місті, який поклав початок голокосту. Марш не міг пройти просто так. Я дуже прошу президента, щоб суспільство дізналося, хто підписував дозвіл від мерії і від поліції. Навіть, якщо ці люди будуть не винні, а їм приказали, пора покласти край бездумним, негласним розпорядженням, де немає відбитків пальців”, – сказав він.

Нагадаємо, що в Києві націоналісти 28 квітня провели марш на честь дня створення дивізії СС “Галичина”. Захід, званий в анонсі “Марш вишиванок”, почався о 18:00 на Арсенальній площі. На акцію прийшли кілька десятків людей. Націоналісти вимагали визнати на офіційному рівні заслуги дивізії СС “Галичина”. Не обійшлося без підпалу фаєрів і кидання петард.

Як повідомляв НАШ раніше, екс-керівник бюро Інтерполу України Кирило Куликов заявив, що Чауса могли спокійно екстрадувати в Україну – ніяких спецоперацій не потрібно.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору