Ужгородка

Новини Закарпаття

Харківська область залишається “червоною” попри позитивні епідпоказники з огляду на святкові дні

Харківська область за епідеміологічними показниками могла б покинути “червону” зону, проте залишається у ній з огляду на святкові дні.

Про це на брифінгу заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк.

За його словами, в області є певна стабілізація епідемічної ситуації.

“Було засідання відповідної комісії. Харківська область сьогодні за показниками, які є розрахунковими, фактично може залишити червону зону, але прийнято рішення залишити область у червоній зоні, враховуючи те, що ми входимо у вихідні, святкові дні, розуміючи, що йде Великдень, розуміючи, що люди, на жаль, не дотримуються повною мірою всіх карантинних обмежень, які на сьогодні існують”, – сказав Черняк.

Він зауважив, що від того, як громадяни дотримуватимуться правил безпеки у святкові дні залежить, чи перейде регіон уже найближчим часом до помаранчевої зони.

Варто зазначити, що в області наразі госпітальна база становить 5032 ліжка, а станом на ранок 30 квітня в лікарнях перебувало 3006 хворих (зайнятість ліжок – 59,7%).

Як НАШ повідомляв раніше, у Харкові розширять ліжковий фонд для хворих на COVID-19 з важкими патологіями. В суботу, 10 квітня, міська лікарня №17 відкрила додаткове відділення на 60 місць. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору