Ужгородка

Новини Закарпаття

Савченко: Якби не сталося 2 травня в Одесі, то у нас були б ще “ОНР” і “ХНР”

Одеса та Харків могли перетворитися у так звані “ОНР” та “ХНР”, якби не трагічні події 2 травня 2014 року. 

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловила народний депутат попередніх скликань Надія Савченко. 

“Кожен чиновник, який сидить десь при горі, боявся брати на себе відповідальність у 2014 році, коли пішла така стихія, що люди починали приймати рішення вулицею, реалізовувати ці рішення. Почався хаос, держава була некерованою. Ті, хто рвалися до влади, здали Крим, не стали його захищати”, – наголосила вона. 

Також Савченко вважає, що якби не було трагічних подій в Одесі у 2014 році, то місто могло б тоді перетворитися на так звану “ОНР”. 

“Ми зараз дивимося на ті події як на трагедію. В будь-якому випадку, гибель людей, з якими не впоралася правоохоронна система – це трагедія. Ми бачили далі Крим, бачили Донбас. У нас залишилися так звані “ЛНР” та “ДНР”. Залишився анексованим Крим. Якби не було прийнято рішення кожною людиною індивідуально… Їх же ніхто не спонукав ні з одного, ні з іншого боку. Люди прийняли свою ідеологічну догму, яку вони почали захищати. Якби цього не відбулося, напевно, ми б мали ще якусь “ОНР” або “ХНР”. Треба розуміти, що одесити по такому проміжку часу розуміють, що це Крим нібито повністю анексований Росією, а Донбас – вічна війна. Якби було таке в Харкові чи Одесі, у них було б щось на зразок Придністров’я”, – наголосила екс-нардеп. 

Як НАШ повідомляв раніше,  у ТКГ не змогли домовитися про «Великоднє перемир’я» на Донбасі, проте шанс на його встановлення ще є.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору