Ужгородка

Новини Закарпаття

В українські школи закупили понад 400 тисяч гаджетів для навчання в умовах пандемії COVID

Уряд розподілив майже мільярд гривень між місцевими бюджетами для закупівлі ноутбуків, щоб вчителі могли викладати дистанційно і поліпшували свої навички в умовах пандемії COVID-19.

Про це йшлося в ефірі одного з українських телеканалів.

“За цей період, за ці короткі вісім місяців багато чого зроблено. Впроваджено електронні щоденники і журнали, ними вже користуються понад 300 шкіл. Вони безкоштовні”, – повідомив заступник міністра освіти з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький.

Крім того, аби допомогти педагогам і навчити їх користуватися цифровими інструментами, держава й адміністрації шкіл організували спеціальні курси.

“Мінцифра на допомогу вчителям розробила освітні серіали “Цифрові навички для вчителів”, “Карантин-сервіс для вчителів”, “Інтерактивне навчання та інструменти та технології для цікавих уроків”. Ці серіали переглянули більш ніж 50 тис. вчителів”, – зазначив він.

За даними Міносвіти, у школи вже закупили понад 400 тисяч одиниць техніки. Уряд розподілив  у майже мільярд гривень між місцевими бюджетами, завдяки цим коштам, учителі отримають нові ноутбуки. У деяких столичних школах техніку навіть можуть надавати учням, у яких немає своїх гаджетів.

Як повідомляв НАШ раніше, МОЗ оновило карантинні зони: у “червоній” залишаються сім областей.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору