Ужгородка

Новини Закарпаття

Долженков: Після трагедії 2 травня в Одесі, ми не маємо права казати, що Україна – це Європа

Після трагедії 2 травня в Одесі, ми не маємо права казати, що Україна – це Європа, якщо такими способами будуть наводитися порядки в країні, то це призведе до втрати державності та до розвалу України.

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ голова політради партії “НАШІ” Олександр Долженков.

“На жаль, ті події, які були 2 травня говорять про те, що у державі в обличчі певних державних органів: керівників, чиновників, які підбурюють  одну частину суспільства на іншу. Ця суспільна різня була наслідком тієї політики, яку проводили сім років тому. На жаль, і зараз ми спостерігаємо за бездіяльністю правоохоронних органів у відношенні до того, що не тільки скласти список винних, а щоб ці винні понесли покарання”, – зазначив Долженков.

Також він додав, якщо такими способами будуть наводитися порядки в країні, то це призведе до втрати державності.

“Якщо такими способами будуть наводитися порядки в певних частинах України, це призведе до втрати державності, до розвалу України. Тому що цими діями та проактивна частина націоналістичної меншості показує той порядок, який вони підтримують. Після цих дій ми не маємо права казати, що Україна – це Європа”, – розповів він.

Як повідомляв НАШ раніше, президент Польщі Анджей Дуда заявив, що дорожню карту для вступу України в НАТО обговорять на саміті в червні.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору