Ужгородка

Новини Закарпаття

У Житомирській області спад COVID-захворюваності у 28% за тиждень, – Ляшко

У Житомирській області за останній тиждень спад захворюваності на  COVID-19 становить 28%, це свідчить про те, що у регіоні має бути встановлена “помаранчева” зона карантину.

Про це повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

“Впродовж останнього місяця у Житомирській області фіксується стійке покращення епідситуації – щотижнева кількість нових випадків захворювання на COVID-19 зменшилась за останній місяць у три рази, за останній тиждень спад захворюваності становить -28%. Через перевищення епідпорогу захворюваності на грип та ГРВІ на +5%, в Житомирській області має бути встановлений “помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки. При стабілізації показника захворюваності на грип та ГРВІ, регіон автоматично зможе перейти до “жовтого” рівня епідемічної небезпеки”, – розповів Ляшко.

Також він зазначив, що швидкими темпами спадає і кількість нових госпіталізацій підтверджених та підозрілих випадків захворювання на COVID-19 – за останній місяць кількість нових госпіталізацій до “ковідних” лікарень області зменшилася у 2 рази, а за останній тиждень – на 21%.

Нагадаємо, що Житомирська область виходить з “червоної” зони карантину 5 травня.

Як повідомляв НАШ раніше, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що за добу в десяти областях не зробили жодного щеплення проти коронавірусу.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору